Kontakt og bestyrelse

Kontakt og bestyrelse

Arkivet har til huse på Tandslet Friskole
Ertebjergvej 2, Tandslet, 6470 Sydals
Al post skal sendes til arkivleder Leif Kristiansen, Kavsløkke 36, 6470 Sydals
Arkivets E-mail: Tandslet.Arkiv@gmail.com

Åbningstider:
1. oktober til 1. maj
Første torsdag i måneden kl. 14.00-20.00
Øvrige torsdage i måneden kl. 14.00-16.00
Eller efter aftale med arkivlederen.
Dog er arkivet lukket i skolens ferier.

Foreningens CVR: 31233887
Foreningens MobilePay nr: 9246HW
Skriv venligst din adresse i kommentarfeltet
Foreningens bankforbindelse er Danske Bank kontonr.: 9570-13149194

Formand og PR
Egon Villumsen
Mommarkvej 296
6470 Sydals
Mobil 41 24 73 45
egon.v@bbsyd.dk
Næstformand og Arkivleder
Leif Kristiansen
Kavsløkke 36
6470 Sydals
Mobil 30 74 52 13
LF.Kristiansen@gmail.com
Kasserer, Sekretær,
Hjemmeside
og Facebook
Lone Klinge Thomsen

Gammelhave 60
6470 Sydals
Tlf 24 23 73 42 kasserer@tandslet-arkiv.dk
Bestyrelsesmedlem
Gert Paulsen
Mommarrkvej 285
6470 Sydals
Tlf 74 40 76 94
gertpaulsen61@gmail.com
Arkivmedarbejder
Birgitte Pihl
Tandsellevej 5 
6470 Sydals
Tlf 29 86 25 48
wellow21@hotmail.com
Arkivmedarbejder
Jørgen Lyk
Over Jestrup 1
6470 Sydals
Tlf 74 40 75 62
J.Lyk.Jestrup@mail.tele.dk
Arkivmedarbejder
Henning Pihl
Ertebjergvej 23
6470 Sydals
Tlf 74 40 76 41
Faurholmslot@hotmail.com
Arkivmedarbejder
Leif Petersen
Tandsellevej 2
6470 Sydals
Tlf 74 40 78 17
LP.Tandslet@hotmail.com
Bestyrelsesmedlem
Erik Hauberg
Holballe 1
6470 Sydals
Tlf 30 58 97 97
Erik.Holballe@gmail.com
Suppleant
Carsten Schmidt
Over Jestrup 14
6470 Sydals
Tlf 40 79 32 77
csc.oj14@gmail.com