Kontakt og bestyrelse

Kontakt og bestyrelse

Arkivet har til huse på Tandslet Friskole
Ertebjergvej 2, Tandslet, 6470 Sydals
Al post skal sendes til arkivleder Leif Kristiansen, Kavsløkke 36, 6470 Sydals
Arkivets E-mail: Tandslet.Arkiv@gmail.com

Åbningstider:
1. oktober til 1. maj
Første torsdag i måneden kl. 14.00-20.00
Øvrige torsdage i måneden kl. 14.00-16.00
Eller efter aftale med arkivlederen.
Dog er arkivet lukket i skolens ferier.

Foreningens CVR: 31233887
Foreningens MobilePay nr: Er opsagt og nyt er endnu ikke ankommet
Foreningens bankforbindelse er Andelskassen i Sønderborg kontonr.: 5969-1151712

Formand og PR
Egon Villumsen
Mommarkvej 296
6470 Sydals
Mobil 41247345
egon.v@bbsyd.dk
Næstformand og Arkivleder
Leif Kristiansen
Kavsløkke 36
6470 Sydals
Mobil 30745213
LF.Kristiansen@gmail.com
Sekretær
Erik Hauberg
Holballe 1
6470 Sydals
Tlf 30 58 97 97
Erik.Holballe@gmail.com
Arkivmedarbejder
Jørgen Lyk
Over Jestrup 1
6470 Sydals
Tlf 74407562
J.Lyk.Jestrup@mail.tele.dk
Arkivmedarbejder
Ellen Carstensen
Ertebjergvej 4
6470 Sydals
Tlf 74407888
Arkivmedarbejder
Carsten Schmidt
Over Jestrup 14
6470 Sydals
Tlf 40793277
csc.oj14@gmail.com
Arkivmedarbejder
Henning Pihl
Ertebjergvej 23
6470 Sydals
Tlf 74407641
Faurholmslot@hotmail.com
Arkivmedarbejder
Leif Petersen
Tandsellevej 2
6470 Sydals
Tlf 74407817
LP.Tandslet@hotmail.com
Kasserer, PR,
hjemmeside 
og Facebook
Lone Klinge Thomsen

Gammelhave 60
6470 Sydals
Tlf 24237342 LS.Thomsen@mail.dk
Suppleant
Gert Paulsen
Mommarvej 285
6470 Sydals
Tlf 74407694
Paulsen@mil.dk